Discord Bot VDS

Discord Bot VDS hizmetimiz ile botlarınızı Türkiye lokasyonda en düşük ping oranları ile 7/24 online tutabileceğiniz tek adres.

Discord Bot Sunucularımız

Discord Bot VDS hizmetimizi VDS Sunucularından ayıran başlıca özellikler Discord Botlarının ihtiyaç duyduğu nodejs, quickdb gibi uygulamaların vds sunucunuzda yüklü olarak gelmesidir.

Discord Botunuzu başlatamamaktan mı korkuyorsunuz?

Farklı firmada bulunan ve/veya bilgisayarınız üzerinde kullanıyor olduğunuz botu bizlerden aldığınız Discord Bot VDS hizmetine aktarırken problem yaşayacağınızı mı düşünüyorsunuz? Korkmanıza gerek yok. Alanında uzman ekibimiz ile iletişime geçerek botunuzu almış olduğunuz hizmete taşıma konusunda yardım alabilirsiniz.

Ram Miktarı Çekirdek Sayısı Depolama Destek Seviyesi Fiyat
Discord Bot Sanal Sunucu Kirala 2GB 4 CPU 25GB SSD Disk Standart Destek

35TL/ay

Sipariş Ver
Discord Bot Sanal Sunucu Kirala 4GB 4 CPU 30GB SSD Disk Standart Destek

50TL/ay

Sipariş Ver
Discord Bot Sanal Sunucu Kirala 6GB 5 CPU 35GB SSD Disk Standart Destek

65TL/ay

Sipariş Ver
Discord Bot Sanal Sunucu Kirala 8GB 6 CPU 40GB SSD Disk Standart Destek

90TL/ay

Sipariş Ver
Discord Bot Sanal Sunucu Kirala 12GB 8 CPU 40GB SSD Disk Standart Destek

130TL/ay

Sipariş Ver

Türkiyenin En İyi
Discord Bot VDS Sağlayıcısı

Türkiyenin en çok destek sağlayan firması olmanın yanı sıra en fazla Discord Bot VDS müşteri sayısına sahip olan firma olmak bizleri gururlandırıyor.

server room

(S)ıkça (S)orulan (S)orular

Discord Bot Hosting hizmetimiz ile birlikte aklınıza takılan bir çok sorunun cevabını alt kısımda bulabilirsiniz.

Discord Bot VDS Hizmetimiz ile birlikte Discord Bot sahiplerinin başlıca ihtiyaç duyduğu nodejs quick.db gibi programlar sunucu içerisinde kurulu olarak gelmektedir.

Sürekli olarak kendimizi ve sunucularımızı güncelleyerek sizlere en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti sağlamak için çalışmaktayız. Discord Bot VDS Hizmetimiz ile birlikte de en yüksek UpTime oranlarını sizlere başarıyla sunmayı başarmış bulunmaktayız.

Az kar da çok bereket vardır, kar marjımızı düşüşerek sizlere daha uygun fiyatlarla da kaliteli hizmetin alınabileceğini göstermek istiyoruz.

Alanında profesyonel olan ekibimiz ile görüşme sağlayarak sunucunuz için ortalama kaç GB Ram ve kaç CPU değerlerine ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Aksi bir durumda bu özellikleri yükseltmesi çok kısa süreceği için bir sorun yaşamayacaksınızdır.

Web sitemizin sağ alt kısmında bulunan canlı destek, sitemiz üzerinden destek talebi açarak veya Discord sunucumuz üzerinden ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.