Minecraft Server Kiralama

Düşük ping oranları ve yüksek TPS ile oyuncularınıza en iyi hizmeti verin.

Minecraft Sunucu Kiralama
(VDS Hizmeti)

Profesyonel bir Minecraft Sunucu hizmeti almak istiyorsanız VDS Hizmetimiz tam size göre. Kendi bilgisayarınızı yönetmekten hiç bir farkı olmayan Minecraft VDS Kiralama hizmetimiz de her şey sizin kontrolünüzde.

Ram Miktarı Çekirdek Sayısı Depolama Destek Seviyesi Fiyat
Minecraft Sunucu Kiralama 4GB 4 CPU 40GB SSD Disk Mikrotik, Voxility ve Game DDoS Koruması

45₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft Sunucu Kiralama 6GB 4 CPU 60GB SSD Disk Mikrotik, Voxility ve Game DDoS Koruması

60₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft Sunucu Kiralama 8GB 4 CPU 60GB SSD Disk Mikrotik, Voxility ve Game DDoS Koruması

70₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft Sunucu Kiralama 10GB 4 CPU 75GB SSD Disk Mikrotik, Voxility ve Game DDoS Koruması

105₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft Sunucu Kiralama 12GB 4 CPU 75GB SSD Disk Mikrotik, Voxility ve Game DDoS Koruması

120₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft Sunucu Kiralama 14GB 4 CPU 85GB SSD Disk Mikrotik, Voxility ve Game DDoS Koruması

140₺/ay

Sipariş Ver
Minecraft Sunucu Kiralama 16GB 4 CPU 95GB SSD Disk Mikrotik, Voxility ve Game DDoS Koruması

170₺/ay

Sipariş Ver

Minecraft Server Kiralama hizmetimiz de sağladıklarımız.

Tüm Minecraft Server Kiralama hizmetlerimiz de ortak olarak sağladığımız hizmetleri alt kısımda listelemiş bulunmaktayız.

SSD Disk Hızıyla Tanışın

Tüm Minecraft Sunucu Kiralama hizmetlerimiz de Samsung marka SSD Disk kullanarak sunucularınızın ve işletim sisteminizin olabildiğince hızlı şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Süper Hızlı Destek

Hizmet kalitemiz kadar iddialı olduğumuz bir diğer konu ise destek hızımızdır, inanıyoruz ki Minecraft Sunucu Kiralama hizmeti satışı yapan firmalar arasında bizden daha hızlısını bulamayacaksınız.

Kendimize Ait Sunucular

Minecraft Sunucu Kiralama Hizmetimiz de kullanmış olduğumuz fiziksel sunucular tamamen tarafımıza ait olup Comnet ve DGN Veri merkezinde barındırmaktayız.

Minecraft Sunucu Kiralama
Minecraft Sunucu Kiralama
Sunucunuzu taşımakta zorlanıyor musunuz?

Farklı firmada bulunan Minecraft Sunucu hizmetinizi bizlere taşırken hata yapacağınızdan mı korkuyorsunuz? Deneyimli destek ekibimiz ile iletişime geçerek Minecraft Server Kiralama hizmetiniz de karşılaşabileceğiniz sorunlarda yardım talep edebilirsiniz.

Türkiye Lokasyon

Minecraft Server Kiralama hizmetimiz de şu an için sadece Türkiye Lokasyon olarak hizmet vermekteyiz.

Bütçe Dostu Fiyatlar

Bütçe dostu fiyatlarımız ile birlikte en uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmeti vermek başlıca amacımızdır. Kar marjımızdan düşerek fiyatlarımızı düşürdük. Artık sizde kolayca Minecraft Server sahibi olabilirsiniz.

Türkiyenin En Düşük Ping Oranlarına Sahip
Minecraft Sunucu Kiralama Hizmeti Sağlayıcısı

Minecraft Sunucu Kiralama

Minecraft Sunucu Açarken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Özellikler için net bir şey demek imkansızdır fakat başlıca dikkat etmeniz konular, Plugin paketlerinizin, haritalarınızın ve sunucu versionlarınızın ne kadar kullanım tükettiğidir. Dediğimiz gibi net rakam vermek imkansızdır fakat plugin içeriğinizi, skript içeriğinizi ve harita sayınızı düşük tutmanız düşük özellikli sunucu alabilmenizi sağlayacaktır. Örneğin 1.16 gibi yüksek tüketim yapan Minecraft versionları için yüksek özellikler ve işlemciler tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca tüm versionlarda iyi bir optimizasyon yapmanız alacağınız performansı birebir etkileyecektir. En uygun fiyatlı Minecraft Sunucuları hizmeti verdiğimiz sitemiz de bizimle canlı destek ve/veya farklı iletişim yolları ile iletişime geçtiğiniz takdirde alanında profesyonel ekibimiz sizlere hangi özellikleri içeren Minecraft Sunucu paketimizi tercih etmeniz gerektiği hakkında bilgi verecektir.

FH Bilişim Bilişim Hizmetleri olarak sizlerin bütçenize uygun olarak bir çok Minecraft Server Kiralama planları sunmaktayız. Bütçenize uygun olan planı seçerek minecraft sunucu sahibi olabilirsiniz.

Minecraft Sunucu Kiralama hizmetimiz ile birlikte sizlere aldığınız süre boyunca ayrılan alanımız ile kendinize ait minecraft sunucunuzu oluşturabilirsiniz. Minecraft Sunucu Hizmeti 7/24 aktif kalarak kesintisiz oyun keyfini sizlere yaşatacaktır.

Minecraft Sunucu Kiralama hizmetimiz sizin bilgisayarınızdan bağımsız olan bir bilgisayar yani sunucu üzerinden çalıştığı için bilgisayarınızı kapatsanız hatta modeminizin fişini çekseniz bile Minecraft Sunucu hizmetiniz sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam edecektir.